• Voor 17 uur besteld, dezelfde dag verzonden!
  • Specialist sinds 2011
  • Geleverd uit eigen voorraad
Gedroogde Bloemenweide – Bloemen & Kruidenmix 150 gram
Gedroogde Bloemenweide – Bloemen & Kruidenmix 150 gram €6,95 €7,95

Gedroogde Bloemenweide – Bloemen & Kruidenmix 150 gram

€7,95 €6,95
Op voorraad
  • Geleverd uit eigen voorraad
  • Persoonlijk & deskundig advies
  • Altijd 100% knaagdiervriendelijk
  • Voor 17 uur besteld, dezelfde dag verzonden!
Vraag over dit product?

Vraag over dit product?

Heeft u een vraag over dit product? Neem dan gerust contact met ons op, wij helpen u graag verder!

Productomschrijving

Gedroogde Bloemenweide 150 gram – groenere bloemen- en kruidenweidemix voor hooi en foerageren

Gedroogde Bloemenweide is de groenere bloemen- en kruidenweidemix binnen deze lijn. De mix bevat naast bloesems ook groene haver en peterseliestengels, waardoor hij meer structuur en een echt weidegevoel geeft dan een pure bloemenmix. Ideaal om hooi te verrijken, een foerageerplek aan te vullen of een natuurlijke strooilaag in het verblijf te maken.

Bij DRD kijken we bij dit soort mixen vooral naar het verschil in gebruik. Zoek je vooral kleur, bloesems en een mooie zichtbare afwerking, dan past de Gedroogde Bloesem Mix beter. Zoek je juist een groenere mix met meer plantdelen, structuur en weide-uitstraling, dan is deze Gedroogde Bloemenweide de meest logische keuze.

In het kort

  • Groenere bloemen- en kruidenweidemix voor knaagdieren en konijnen
  • Inhoud: ca. 150 gram
  • Met groene haver, peterseliestengels en verschillende bloesems
  • Ideaal om hooi, kruidenmixen en foerageerplekken te verrijken
  • Meer structuur en weidegevoel dan een pure bloesemmix

Pluspunten van Gedroogde Bloemenweide

Groenere mix met bloemen, kruiden en plantdelen
Geeft extra structuur aan hooi en foerageerplekken
Ideaal als natuurlijke hooitopping
Geschikt om rond te strooien als foerageermoment
Mooie keuze voor baasjes die een weideachtige mix zoeken

Waarom kiezen voor Gedroogde Bloemenweide?

Gedroogde Bloemenweide is vooral fijn wanneer je niet alleen bloemen wilt toevoegen, maar ook wat meer groen en structuur. De groene haver en peterseliestengels zorgen ervoor dat de mix meer lijkt op een natuurlijke weide- of hooitopping. Daardoor past hij heel goed bij hooihoeken, foerageerbakken en natuurlijke strooilagen.

Door een kleine hoeveelheid door het hooi te mengen, wordt het hooi interessanter om tussen te zoeken. Voor cavia’s, konijnen, chinchilla’s en degoes kan dat de hooihoek afwisselender maken. Voor kleine knagers zoals muizen, dwerghamsters, hamsters en gerbils is de mix mooi als lichte strooilaag in een kruidenhoekje of scapingverblijf.

Je kunt de bloemenweide ook gebruiken als natuurlijke afwerking in het verblijf. Strooi een beetje tussen hooi, bodembedekking, mos, kurk of andere natuurlijke materialen. Zo ziet het verblijf er natuurlijker uit en heeft je dier tegelijk iets om naar te zoeken.

Bloemenweide of Bloesem Mix?

De Gedroogde Bloemenweide en de Gedroogde Bloesem Mix lijken op elkaar, maar hebben elk een eigen rol. De Bloemenweide is groener en bevat meer weideachtige plantdelen zoals groene haver en peterseliestengels. Daardoor is deze mix vooral sterk als hooitopping, strooimix en natuurlijke foerageermix.

De Gedroogde Bloesem Mix is bloemrijker en kleuriger. Die kies je vooral wanneer je meer zichtbare bloemen, kleur en een mooie scaping-afwerking wilt. Zo kun je bewust kiezen: groenere weidemix of juist een kleurrijke bloesemmix.

Voor welke dieren is Gedroogde Bloemenweide geschikt?

  • Muis: geschikt als lichte bloemen- en kruidenaanvulling. Strooi een klein beetje tussen hooi, kruiden of bodembedekking, zodat muizen actief kunnen zoeken en snuffelen.
  • Dwerghamster: geschikt als kleine aanvulling in een kruidenhoekje of hamsterscaping-verblijf. Gebruik een klein snufje per keer.
  • Hamster: geschikt om te mengen door kruiden, hooi of foerageermateriaal. De mix geeft geur, kleur en structuur aan het verblijf.
  • Gerbil: geschikt als natuurlijke aanvulling in een graaf- of foerageerzone. Verstop wat bloemenweide tussen hooi, kruiden of bodembedekking voor extra zoekgedrag.
  • Dwergrat: geschikt als foerageermix door een snuffelmat, kruidenmix of Ratscaping-zone. Omdat dwergratten onderling kunnen verschillen, pas je de hoeveelheid aan op je dieren.
  • Rat: geschikt om te mengen door foerageermateriaal of te gebruiken in een snuffelspel. Ratten vinden zoeken en onderzoeken vaak leuk, waardoor deze mix goed past in verrijking.
  • Cavia: geschikt als hooitopping of bloemen- en kruidenaanvulling in de hooihoek. Meng een kleine hoeveelheid door het hooi om snuffelen en zoeken te stimuleren.
  • Konijn: geschikt als natuurlijke hooitopping of als onderdeel van een kruiden- en bloemenmix. Strooi een beetje door het hooi of bied het aan in een foerageerbak.
  • Chinchilla: geschikt als lichte bloemen- en kruidenvariatie naast hooi, kruiden, bladeren, bloemen en knaagmateriaal. Geef bewust en gebruik vooral kleine hoeveelheden.
  • Degoe: geschikt als lichte natuurlijke aanvulling naast hooi, kruiden, bladeren en passende voeding. Meng een kleine hoeveelheid door hooi of foerageermateriaal.

Gebruik & aanbieden

Je kunt Gedroogde Bloemenweide op verschillende manieren aanbieden. Meng een kleine hoeveelheid door hooi, strooi wat in een foerageerhoek of combineer het met andere gedroogde kruiden, bladeren en bloemen. Voor kleine dieren is een snufje vaak al voldoende; voor grotere dieren kun je iets ruimer doseren.

Wil je het foerageermoment actiever maken? Verstop de bloemenweide dan tussen hooi, bodembedekking of in een snuffelmat. Zo moet je dier zoeken en wordt de mix meer dan alleen iets uit een bakje. Vooral bij hamsterscaping, gerbilscaping en Ratscaping past deze groenere mix mooi als natuurlijke strooilaag.

Bewaar gedroogde kruiden en bloemen droog, donker en goed afgesloten. Zo blijven geur, kleur en kwaliteit zo goed mogelijk behouden.

Samenstelling

Samenstelling: groene haver, peterseliestengels, kamillebloesem, rozenbloesem, zonnebloembloesem, korenbloembloesem en echinacea.

Analyse

Analyse: ruwe as 8,3%, ruw eiwit 12,0%, ruwe vezels 19,6%, ruw vet 4,0%.

Deze analyse past bij een natuurlijke bloemen- en kruidenmix die je als aanvulling op de dagelijkse basisvoeding kunt aanbieden. De waarde zit vooral in geur, kleur, structuur, afwisseling en het stimuleren van zoekgedrag.

Goed om te weten

Gedroogde Bloemenweide is een aanvullende bloemen- en kruidenmix voor tussendoor. Gebruik de mix als afwisseling naast de dagelijkse basisvoeding die past bij jouw dier. Voor cavia’s, konijnen, chinchilla’s en degoes blijft hooi de belangrijkste basis; deze mix maakt het hooi- en foerageermoment vooral afwisselender en interessanter.

Handige shoplinks

Veelgestelde vragen over Gedroogde Bloemenweide

Wat is het verschil tussen Gedroogde Bloemenweide en Gedroogde Bloesem Mix?

Gedroogde Bloemenweide is de groenere mix met groene haver, peterseliestengels en verschillende bloesems. Daardoor past hij mooi als hooitopping en natuurlijke foerageermix. Gedroogde Bloesem Mix is bloemrijker en kleuriger, en is vooral geschikt wanneer je meer bloemen en zichtbare kleur in het verblijf wilt.

Voor welke dieren is Gedroogde Bloemenweide geschikt?

Gedroogde Bloemenweide is geschikt als aanvullende bloemen- en kruidenmix voor muizen, dwerghamsters, hamsters, gerbils, dwergratten, ratten, cavia’s, konijnen, chinchilla’s en degoes. Pas de hoeveelheid aan op de grootte en het normale voerpatroon van je dier.

Hoe geef je Gedroogde Bloemenweide het beste?

Je kunt de mix door hooi mengen, los aanbieden of rondstrooien in een foerageerhoek. Voor kleine dieren is een klein snufje vaak al voldoende.

Kun je Gedroogde Bloemenweide gebruiken als hooitopping?

Ja, deze mix is heel geschikt als hooitopping. Door een kleine hoeveelheid door het hooi te mengen, maak je het hooi interessanter om te onderzoeken.

Is Gedroogde Bloemenweide mooi voor hamsterscaping?

Ja, door de natuurlijke mix van groene plantdelen en bloesems past Gedroogde Bloemenweide mooi in hamsterscaping en gerbilscaping. Gebruik de mix subtiel tussen hooi, kruiden, mos, kurk of bodembedekking.

Is Gedroogde Bloemenweide een snack of kruidenmix?

Je gebruikt Gedroogde Bloemenweide vooral als bloemen- en kruidenmix, hooitopping of foerageermateriaal. De mix is bedoeld voor afwisseling en verrijking naast de dagelijkse basisvoeding.

Hoe bewaar je Gedroogde Bloemenweide?

Bewaar de mix droog, donker en goed afgesloten. Zo blijven geur, kleur en kwaliteit zo goed mogelijk behouden.

Met Gedroogde Bloemenweide kies je voor een groenere bloemen- en kruidenweidemix met meer structuur en weidegevoel. Een fijne keuze voor baasjes die hooi willen verrijken, foerageren willen stimuleren en een natuurlijke strooilaag willen toevoegen aan het verblijf.

Specificaties
Inhoud (ca): 150 gram
Samenstelling: Groene haver, peterseliestengels, kamillebloesem, rozenbloesem, zonnebloembloesem, korenbloembloesem en echinacea.
Analyse: Ruwe as: 8,3%, ruw eiwit: 12,0%, ruwe vezels: 19,6%, ruw vet: 4,0%
Bevordert Foerageren: Ja
Geschikt voor: Knaagdieren, Muis, Dwerghamster, Hamster, Gerbil, Rat, Cavia, Konijn, Chinchilla, Degoe
Type: Aanvullend diervoeder
Bijzonderheden: -
Disclaimer: Niet voor voedselproducerende dieren
Gedroogde Bloemenweide – Bloemen & Kruidenmix 150 gram
Reviews
10 / 10
Jany 18 April 2025

Super Produkt. Schnelle Lieferung. Sicher verpackt.

10 / 10
Dirk 28 Oktober 2024

Heel geliefd bij de konijntjes!!!

10 / 10
Imre 21 April 2023

Ik vind dat je vrij veel krijgt voor het geld, mijn campbelli hamster vindt het heel lekker. Je verblijf wordt er ook een stuk gezelliger en kleurrijker van!!

We hebben verschillende koekies voor knaagdieren, maar we hebben ook cookies die de website verbeteren! Vindt u dat goed? Ja Nee Meer over cookies »