Gedroogde Bloesem Mix – Kleurrijke Bloemenmix 150 gram
- Koop 2 voor €6,60 per stuk en bespaar 5%
- Uit eigen voorraad verzonden
- Persoonlijk & deskundig advies
- Altijd 100% knaagdiervriendelijk
- Voor 17 uur besteld, dezelfde dag verzonden!
Gedroogde Bloesem Mix 150 gram – kleurrijke bloemenmix voor hooi, scaping en foerageren
Gedroogde Bloesem Mix is de bloemrijke keuze voor baasjes die vooral kleur, bloesems en een mooie natuurlijke afwerking zoeken. Deze mix bestaat uit verschillende gedroogde bloesems en bloemen, waardoor hij prachtig is om hooi te verrijken, een kruidenhoekje aan te vullen of subtiel rond te strooien in een hamsterscaping-, gerbilscaping- of Ratscaping-verblijf.
Bij DRD kijken we bij bloemenmixen niet alleen naar wat erin zit, maar vooral naar hoe je dier ermee bezig kan zijn. Deze bloesemmix geeft extra kleur, geur en structuur aan het verblijf. Door de mix los tussen hooi, bodembedekking, kruiden of natuurlijke materialen te strooien, nodig je je dier uit om zelf te zoeken, snuffelen en ontdekken.
In het kort
- Kleurige bloesemmix voor knaagdieren en konijnen
- Inhoud: ca. 150 gram
- Bloemrijke mix met onder andere korenbloem, goudsbloem, kamille, rode klaver, hibiscus, roos en zonnebloem
- Ideaal voor hooi verrijken, scaping en foerageerplekken
- De mooiste keuze wanneer je vooral kleur en bloesems wilt toevoegen
Pluspunten van Gedroogde Bloesem Mix
✔ Extra bloemrijke mix met verschillende gedroogde bloesems
✔ Geeft direct kleur en natuurlijke sfeer aan het verblijf
✔ Ideaal om hooi mooier en interessanter te maken
✔ Geschikt om rond te strooien als foerageermoment
✔ Prachtig voor hamsterscaping, gerbilscaping en natuurlijke inrichting
Waarom kiezen voor Gedroogde Bloesem Mix?
Gedroogde Bloesem Mix is vooral geschikt wanneer je een echte bloemenmix zoekt. De mix is kleurrijker en bloemrijker dan een groene kruiden- of weidemix en valt daardoor mooi op tussen hooi, mos, kurk, bodembedekking en andere natuurlijke materialen.
Door een kleine hoeveelheid door het hooi te mengen, wordt het hooi interessanter om tussen te zoeken. Voor cavia’s, konijnen, chinchilla’s en degoes kan dat de hooihoek afwisselender maken. Voor kleine knagers zoals muizen, dwerghamsters, hamsters en gerbils is de mix mooi als lichte strooilaag in een kruidenhoekje of scapingverblijf.
Twijfel je tussen deze Bloesem Mix en de Gedroogde Bloemenweide? Kies deze Bloesem Mix wanneer je vooral bloemen, kleur en een mooie natuurlijke afwerking wilt. Kies de Gedroogde Bloemenweide wanneer je liever een groenere bloemen- en kruidenweidemix zoekt met meer plantdelen zoals groene haver en peterseliestengels.
Voor welke dieren is Gedroogde Bloesem Mix geschikt?
- Muis: geschikt als lichte bloemenaanvulling. Strooi een klein beetje tussen hooi, kruiden of bodembedekking, zodat muizen actief kunnen zoeken en snuffelen.
- Dwerghamster: geschikt als kleine aanvulling in een kruidenhoekje of hamsterscaping-verblijf. Gebruik een klein snufje per keer.
- Hamster: geschikt om te mengen door kruiden, hooi of foerageermateriaal. De mix geeft kleur, geur en structuur aan het verblijf.
- Gerbil: geschikt als natuurlijke bloemenaanvulling in een graaf- of foerageerzone. Verstop wat bloesemmix tussen hooi, kruiden of bodembedekking voor extra zoekgedrag.
- Dwergrat: geschikt als foerageermix door een snuffelmat, kruidenmix of Ratscaping-zone. Omdat dwergratten onderling kunnen verschillen, pas je de hoeveelheid aan op je dieren.
- Rat: geschikt om te mengen door foerageermateriaal of te gebruiken in een snuffelspel. Ratten vinden zoeken en onderzoeken vaak leuk, waardoor deze mix goed past in verrijking.
- Cavia: geschikt als bloemige hooitopping in de hooihoek. Meng een kleine hoeveelheid door het hooi om snuffelen en zoeken te stimuleren.
- Konijn: geschikt als natuurlijke hooitopping of als onderdeel van een kruiden- en bloemenmix. Strooi een beetje door het hooi of bied het aan in een foerageerbak.
- Chinchilla: geschikt als lichte bloemenvariatie naast hooi, kruiden, bladeren, bloemen en knaagmateriaal. Geef bewust en gebruik vooral kleine hoeveelheden.
- Degoe: geschikt als lichte natuurlijke aanvulling naast hooi, kruiden, bladeren en passende voeding. Meng een kleine hoeveelheid door hooi of foerageermateriaal.
Gebruik & aanbieden
Je kunt Gedroogde Bloesem Mix op verschillende manieren aanbieden. Meng een kleine hoeveelheid door hooi, strooi wat in een foerageerhoek of combineer de mix met andere gedroogde kruiden, bladeren en bloemen. Voor kleine dieren is een snufje vaak al voldoende; voor grotere dieren kun je iets ruimer doseren.
Wil je het verblijf mooier en actiever maken? Strooi de bloesemmix dan subtiel tussen hooi, bodembedekking, mos, kurk of schorshout. Zo krijgt de inrichting direct meer kleur en moet je dier tegelijk zoeken. Vooral bij hamsterscaping, gerbilscaping en Ratscaping past deze kleurrijke mix mooi als natuurlijke afwerking.
Bewaar gedroogde bloesems droog, donker en goed afgesloten. Zo blijven geur, kleur en kwaliteit zo goed mogelijk behouden.
Samenstelling
Samenstelling: Korenbloemen, Calendula (Goudsbloem), Bloesem, Kamillebloesems, Rode Klaverbloesems, Hibiscusbloesems, Rozenbloesems, Zonnebloembloesems.
Analyse
Analyse: ruwe as 8,5%, ruw eiwit 12,2%, ruwe vezels 18,6%, ruw vet 3,7%.
Deze analyse past bij een natuurlijke bloesemmix die je als aanvulling op de dagelijkse basisvoeding kunt aanbieden. De waarde zit vooral in geur, kleur, structuur, afwisseling en het stimuleren van zoekgedrag.
Goed om te weten
Gedroogde Bloesem Mix is een aanvullende bloemenmix voor tussendoor. Gebruik de mix als afwisseling naast de dagelijkse basisvoeding die past bij jouw dier. Voor cavia’s, konijnen, chinchilla’s en degoes blijft hooi de belangrijkste basis; deze mix maakt het hooi- en foerageermoment vooral kleuriger en afwisselender.
Handige shoplinks
- Gedroogde Bloemenweide – groenere bloemen- en kruidenweidemix
- Knaagdier en konijnen kruiden
- Gedroogde bloemen voor knaagdieren en konijnen
- Hooi om te verrijken
- Spelen en foerageren
- Hamsterscaping
Veelgestelde vragen over Gedroogde Bloesem Mix
Wat is het verschil tussen Bloesem Mix en Bloemenweide?
Gedroogde Bloesem Mix is de bloemrijke keuze met vooral kleurige bloesems en bloemen. Gedroogde Bloemenweide is groener en bevat naast bloesems ook meer weideachtige plantdelen zoals groene haver en peterseliestengels.
Voor welke dieren is Gedroogde Bloesem Mix geschikt?
Gedroogde Bloesem Mix is geschikt als aanvullende bloesem- en bloemenmix voor muizen, dwerghamsters, hamsters, gerbils, dwergratten, ratten, cavia’s, konijnen, chinchilla’s en degoes. Pas de hoeveelheid aan op de grootte en het normale voerpatroon van je dier.
Hoe geef je Gedroogde Bloesem Mix het beste?
Je kunt de mix door hooi mengen, los aanbieden of rondstrooien in een foerageerhoek. Voor kleine dieren is een klein snufje vaak al voldoende.
Kun je Gedroogde Bloesem Mix gebruiken als hooitopping?
Ja, deze bloesemmix is geschikt als bloemige hooitopping. Door een kleine hoeveelheid door het hooi te mengen, maak je het hooi interessanter om te onderzoeken.
Is Gedroogde Bloesem Mix mooi voor hamsterscaping?
Ja, juist door de kleurige bloesems past de mix mooi in hamsterscaping en gerbilscaping. Gebruik de mix subtiel tussen hooi, kruiden, mos, kurk of bodembedekking.
Hoe bewaar je Gedroogde Bloesem Mix?
Bewaar de mix droog, donker en goed afgesloten. Zo blijven geur, kleur en kwaliteit zo goed mogelijk behouden.
Met Gedroogde Bloesem Mix kies je voor de meest bloemrijke en kleurige mix binnen deze lijn. Een fijne keuze voor baasjes die hooi willen verrijken, foerageren willen stimuleren en de natuurlijke inrichting graag zichtbaar mooier en levendiger willen maken.
| Inhoud (ca): | 150 gram |
| Samenstelling: | Korenbloemen, Calendula (Goudsbloem), Bloesem, Kamillebloesems, Rode Klaverbloesems, Hibiscusbloesems, Rozenbloesems, Zonnebloembloesems |
| Analyse: | Ruwe as: 8,5%, ruw eiwit: 12,2%, ruwe vezels: 18,6%, ruw vet: 3,7% |
| Bevordert Foerageren: | Ja |
| Geschikt voor: | Knaagdieren, Muis, Dwerghamster, Hamster, Gerbil, Rat, Cavia, Konijn, Chinchilla, Degoe |
| Type: | Aanvullend diervoeder |
| Bijzonderheden: | - |
| Disclaimer: | Niet voor voedselproducerende dieren |
Mooie gevarieerde bloemen. Ik strooi de bloemen altijd over het mos, hier wordt mijn scape erg kleurrijk van.
Heerlijke gevarieerde bloemen mix! Rijkt heerlijk en ziet er prachtig uit! Het is alleen niet mega veel maar wel super leuk kleurrijk echt een favoriete hier!