Vraag over dit product?
Heeft u een vraag over dit product? Neem dan gerust contact met ons op, wij helpen u graag verder!
Heeft u een vraag over dit product? Neem dan gerust contact met ons op, wij helpen u graag verder!
De Trixie Bodemhoes voor de Indoor C&C Ren 140 cm is de passende bodem voor de modulaire draadkubus ren van ca. 140 × 70 cm. Deze bodemhoes maakt de ren netter, comfortabeler en praktischer in gebruik. De hoes helpt de vloer onder de ren te beschermen en geeft cavia’s meer grip wanneer de ren op een gladde vloer staat.
DRD ziet deze bodemhoes als een belangrijk basisaccessoire bij de Indoor C&C Ren. De ren zelf wordt zonder bodem geleverd, waardoor deze bodemhoes een logische aanvulling is wanneer je de ren als caviakooi of ruime binnenren gebruikt. Zo maak je van de losse panelen een duidelijk afgebakende, comfortabele plek voor je cavia’s.
✔ Speciaal passend bij de Indoor C&C Ren van 140 cm
✔ Waterafstotend en praktisch in dagelijks gebruik
✔ Beschermt de vloer onder de ren beter tegen vocht en vuil
✔ Geeft meer grip dan een gladde vloer
✔ Versterkte rand met schuimvulling voor een nettere vorm
✔ Eenvoudig schoon te maken met een doekje
Een C&C ren staat meestal direct op de vloer. Dat geeft cavia’s veel fijne loopruimte, maar zonder bodem kan de ondergrond sneller vies worden of glad aanvoelen. Deze bodemhoes vormt een praktische tussenlaag tussen de ren en je vloer. Daardoor blijft de opstelling overzichtelijker en wordt de ren prettiger in gebruik.
Voor cavia’s is grip belangrijk. Op een gladde vloer kunnen ze sneller schuiven of onzeker lopen. De bodemhoes geeft meer houvast aan de pootjes en maakt het verblijf comfortabeler. Zeker wanneer je de C&C Ren gebruikt als vaste caviakooi voor binnen, is een passende bodem geen luxe maar een heel logische basis.
De waterafstotende eigenschap helpt om de vloer beter te beschermen tegen vocht, morsen en kleine ongelukjes. De hoes is niet bedoeld als enige absorberende laag voor intensief dagelijks gebruik, maar juist als beschermende basis. Daarbovenop kun je werken met fleece, plasmatten, toiletbedding of een duidelijke hooi-/plaszone.
Ja, deze bodemhoes is bedoeld voor de Indoor C&C Ren van 140 cm. De afmeting is ca. 140 × 70 cm en sluit daarmee aan op de basisopstelling van de ren. Gebruik je extra panelen om de ren groter te maken, dan kan één bodemhoes te klein zijn voor de volledige uitgebreide opstelling.
Bij uitbreiding kun je de bodemhoes gebruiken als basisdeel, bijvoorbeeld onder het hoofdgedeelte, en daarnaast werken met extra matten, fleece of andere bodembedekking. Denk vooraf goed na over de indeling: waar komt de hooihoek, waar liggen de schuilplekken en welk deel wil je het makkelijkst kunnen schoonmaken?
Voor kleine knaagdieren zoals muizen, hamsters en gerbils is deze bodemhoes niet bedoeld als losse bodemoplossing. De bodemhoes hoort bij de Indoor C&C Ren, en die ren is voor deze kleine ontsnappingsgevoelige dieren niet geschikt als hoofdverblijf.
Voor cavia’s werkt deze bodemhoes het prettigst als basislaag. Leg de hoes vlak neer, zet de C&C Ren er netjes omheen of bovenop en richt daarna de ren in met schuilplekken, een hooihoek, water, voer en eventueel extra plasmatten. Zo ontstaat een overzichtelijke caviakooi met duidelijke zones.
Omdat cavia’s veel plassen en vaak rond de hooihoek het meest rommel maken, is het slim om daar extra bescherming te gebruiken. Denk aan een plasmat, toiletbedding of een aparte hooihoek. De bodemhoes beschermt de ondergrond, maar een extra absorberende laag maakt het dagelijkse onderhoud makkelijker.
Bij konijnen kan deze bodemhoes gebruikt worden wanneer de C&C Ren tijdelijk als binnenren of afscherming onder toezicht wordt ingezet. De hoes helpt om de vloer te beschermen en geeft meer grip dan een gladde ondergrond.
Gebruik dit product bij konijnen altijd bewust. Konijnen kunnen graven, trekken en knagen aan randen. Controleer daarom regelmatig of de bodemhoes netjes blijft en haal hem weg wanneer er beschadigingen ontstaan.
De bodemhoes is praktisch schoon te maken. Kleine plekjes kun je afnemen met een doekje. Haal natte of vieze resten wel tijdig weg en laat de bodem goed drogen wanneer deze vochtig is geworden. Zo blijft de ren frisser en prettiger voor je dieren.
Een praktische indeling maakt schoonmaken makkelijker. Leg bijvoorbeeld een extra plasmat onder de hooiruif of hooihoek, zodat je niet steeds de hele bodem hoeft schoon te maken.
Deze bodemhoes is de logische basis onder de Indoor C&C Ren. Combineer hem met extra panelen, schuilplekken en een duidelijke hooihoek voor een praktische cavia-opstelling.
Tip: gebruik de bodemhoes als beschermende basis en leg op de drukste plasplekken extra absorberend materiaal. Zo blijft de C&C ren makkelijker schoon.
Deze bodemhoes heeft het Tierschutz-Kennzeichen. Dit is een Oostenrijks dierenwelzijnskeurmerk voor producten die positief zijn beoordeeld door de Fachstelle für tiergerechte Tierhaltung und Tierschutz. Daarbij wordt gekeken naar wettelijke voorschriften, dierenwelzijn, praktische toepassing en geschiktheid van het product.
Voor jou als baasje geeft dit extra houvast: het product is niet alleen praktisch ontworpen als bodem voor de draadkubus ren, maar ook beoordeeld vanuit het oogpunt van diergericht gebruik.

Afmeting: ca. 140 × 70 cm
Geschikt voor: Indoor C&C Ren 140 cm
Eigenschappen: waterafstotend, gripgevend, vloerbeschermend
Rand: versterkte rand met schuimvulling
Gebruik: bodemhoes, vloerbescherming en comfortlaag voor de draadkubus ren
Ja, deze bodemhoes is bedoeld voor de Indoor C&C Ren van 140 cm. De afmeting is ca. 140 × 70 cm en sluit aan op de basisopstelling van deze ren.
Nee, de bodemhoes wordt los verkocht. Bestel hem apart wanneer je de Indoor C&C Ren compleet wilt maken met een passende bodem.
De bodemhoes is waterafstotend. Dat helpt om de vloer beter te beschermen, maar bij cavia’s adviseren we op plasgevoelige plekken extra absorberend materiaal zoals plasmatten, fleece of toiletbedding.
Ja, de bodemhoes geeft meer grip dan een gladde vloer. Dat is prettig voor cavia’s, omdat ze dan stabieler kunnen lopen en bewegen in de ren.
Dat kan wanneer de C&C Ren tijdelijk als binnenren onder toezicht wordt gebruikt. Controleer bij konijnen wel extra goed op knaaggedrag aan de randen.
Los vuil kun je wegvegen en vlekken kun je afnemen met een doekje. Laat de bodemhoes goed drogen voordat je de ren opnieuw inricht.

✓ Specialist sinds 2011 • persoonlijk & deskundig advies • geleverd uit eigen voorraad
| Afmeting (ca): | 140 × 70 cm |
| Geschikt voor: | Bodemhoes voor Indoor C&C Ren 140 cm |
| Bijzonderheden: | - |
| Veiligheidsinformatie: | Alleen onder toezicht aanbieden | Controleer regelmatig op slijtage |