Vraag over dit product?
Heeft u een vraag over dit product? Neem dan gerust contact met ons op, wij helpen u graag verder!
Heeft u een vraag over dit product? Neem dan gerust contact met ons op, wij helpen u graag verder!
Het Trixie Hoekhuis Thordis 21 cm is een klein houten schuilhuisje voor muizen en dwerghamsters. Door de praktische hoekvorm kun je het huisje mooi in een hoek van het verblijf plaatsen. Zo gebruik je de ruimte efficiënt en blijft er meer plek over voor bodembedekking, tunnels, looproutes en andere inrichting.
Het huisje heeft een open bodem, twee hellingen en een plat dak. Daardoor kan je dier erin schuilen, eroverheen lopen en het dak gebruiken als klein plateau. Voor hamsterscaping en een natuurlijke inrichting is dit een fijn compact huisje, vooral wanneer je het combineert met mos, bodembedekking, kurk en kleine tunnels.
✔ Praktische hoekvorm, waardoor het huisje weinig ruimte inneemt
✔ Geschikt als schuilplek, slaapplek en extra route in het verblijf
✔ Het platte dak kan gebruikt worden als klein plateau of voerplek
✔ Open bodem voor ventilatie en makkelijk plaatsen op de bodembedekking
✔ Mooie natuurlijke uitstraling voor hamsterscaping en muizeninrichting
Een klein dier heeft graag meerdere beschutte plekken in het verblijf. Niet alleen om te slapen, maar ook om even uit het zicht te zitten, een route te onderbreken of veilig te kunnen kiezen waar het naartoe gaat. Het Trixie Hoekhuis Thordis helpt om zo’n beschutte plek te maken zonder veel ruimte weg te nemen.
De hoekvorm is vooral handig in kleinere of natuurlijk ingerichte verblijven. Je benut een hoek die anders vaak leeg blijft en maakt tegelijk een rustige schuilplek. Onder het huisje ontstaat een beschutte ruimte, terwijl het dak als extra laag gebruikt kan worden. Zo krijgt één product meerdere functies.
Voor dwerghamsters is dit huisje interessant als onderdeel van een natuurlijke inrichting met diepe bodembedekking, tunnels en schuilplekken. Voor muizen kan het huisje dienen als extra schuilplek of routepunt, maar bij groepsdieren blijft het belangrijk om ook grotere gezamenlijke schuilplekken aan te bieden.
Omdat het huisje een open bodem heeft, kun je het eenvoudig op de bodembedekking plaatsen. Bij dwerghamsters kan het mooi aansluiten op een graaflaag of tunnelroute. Bij muizen kun je het combineren met andere huisjes, ladders, plateaus en nestmateriaal, zodat er genoeg keuzeplekken ontstaan.
Voor Syrische hamsters, gerbils, ratten, cavia’s, konijnen, chinchilla’s en degoes is dit huisje te klein als functioneel schuilhuis. Kies voor die dieren liever een ruimer huisje of een tunnel die past bij hun formaat en manier van bewegen.
Het hout is afkomstig van naaldhoutsoorten zonder harskanalen. De gebruikte houtsoorten produceren geen hars en worden langdurig gedroogd. De lijm bestaat uit een mengsel op basis van cellulose.
Plaats het huisje bij voorkeur op een droge plek. Zet het niet direct onder een drinkfles of waterbakje, zodat het hout langer mooi blijft.
Ja, het Trixie Hoekhuis Thordis 21 cm is geschikt voor dwerghamsters. Het compacte formaat, de open bodem en het platte dak maken het huisje prettig als schuilplek en scapingelement.
Ja, voor muizen is dit huisje geschikt als extra schuilplek of routepunt. Voor een groep muizen adviseren we daarnaast ook een groter huis waar meerdere dieren samen in kunnen rusten.
Nee, voor een Syrische hamster is dit huisje te klein. Kies voor een groter hamsterhuisje met ruimere openingen en meer binnenruimte.
Ja, het platte dak kan gebruikt worden als klein plateau. Je kunt er bijvoorbeeld een snackje, klein voerbakje of een stukje decoratie op plaatsen, zolang het stevig en stabiel blijft staan.
Ja, door de open bodem en het lichte formaat kan het huisje op de bodembedekking worden geplaatst. Controleer wel regelmatig of het huisje netjes en stabiel blijft staan.
Verwijder losse bodembedekking en voerrestjes. Maak het huisje plaatselijk schoon wanneer dat nodig is en laat het hout goed drogen voordat je het terugzet in het verblijf.
Combineer het Trixie Hoekhuis Thordis 21 cm met bodembedekking, nestmateriaal, tunnels en natuurlijke decoratie. Zo maak je voor muizen en dwerghamsters een beschutte, praktische en mooi ingerichte plek in het verblijf.
| Afmetingen (ca): | 21 × 7 × 19/19 cm |
| Openingen (ca): | 3,5 x 4 cm(bxh) |
| Materiaal: | Hout |
| Open Bodem: | Ja |
| Geschikt voor: | Knaagdieren, Muis, Dwerghamster |
| Bijzonderheden: | De producten zijn gemaakt uit naaldhoutsoorten zonder harskanalen. De door ons gebruikte houtsoorten produceren geen hars en worden langdurig gedroogd. De lijm die wij gebruiken is eveneens niet giftig voor dieren en bestaat uit een mengsel cellulose. |
| Veiligheidsinformatie: | Alleen onder toezicht aanbieden | Controleer regelmatig op slijtage |
Mooi huisje, heel mooi om in de hoek van het verblijf te plaatsen.
Leuk huisje ! Alleen een trapje was helaas kapot maar dat is gellukig al weergefixt op de boven kant kan je een leuke bloemen mix leggen !!
Leuk huisje, ook handig als plateautje. Inklappen van de loopplankjes is leuk, maar niet echt nodig.
Super fijn knus huisje voor een dwerghamster, opening kon wel ietjes groter, maar dat kan ik gelukkig ook nog zelf doen! In ieder geval zeker waard voor je geld
Super fijn je kan er nog dingen bovenop zetten en je dieren kunnen ook makkelijk er boven het is heel handig en ruimtebesparend!
Mooi ding
Het hoekhuis is zeer mooi en leuk voor mijn dwerghamster alleen bij aankomst was de rechter opstapje kapot gegaan en zelf een weer in elkaar gezet met lijm en gelukkig is het nu weer goed!
Mijn hamster vind het heel leuk om er een nestje in te maken er en in te slapen
Onze (dwerg) hamster vind hem erg leuk. De zijkantjes kunnen ook omhoog. We hebben hem ingegraven tussen de bodembedekking.
Leuk hoekhuis! Ik heb deze voor mijn hamster gekocht. Hij slaapt er graag in!