• Voor 17 uur besteld, dezelfde dag verzonden!
  • Specialist sinds 2011
  • Geleverd uit eigen voorraad
Pluche Wortel Huisje 30 cm voor ratten, cavia’s en fretten
Pluche Wortel Huisje 30 cm voor ratten, cavia’s en fretten €24,95 €25,99

Pluche Wortel Huisje 30 cm voor ratten, cavia’s en fretten

€25,99 €24,95
Nu 2 artikelen nog op voorraad
  • Geleverd uit eigen voorraad
  • Persoonlijk & deskundig advies
  • Altijd 100% knaagdiervriendelijk
  • Voor 17 uur besteld, dezelfde dag verzonden!
Vraag over dit product?

Vraag over dit product?

Heeft u een vraag over dit product? Neem dan gerust contact met ons op, wij helpen u graag verder!

Productomschrijving

Pluche Wortel Huisje 30 cm voor ratten, cavia’s en fretten

Het Pluche Wortel Huisje 30 cm is een heerlijk zacht en vrolijk slaaphuisje voor dieren die graag beschut, warm en comfortabel liggen. Door de knusse vorm en de zachte pluche binnenkant voelt dit huisje aan als een fijne rustplek waar je dier zich even kan terugtrekken. De speelse worteldetails maken het huisje ook nog eens een leuke blikvanger in het verblijf, de ren of tijdens de uitloop.

DRD kijkt bij zachte huisjes altijd naar de combinatie van comfort, formaat en praktisch gebruik. Dit wortelhuisje is vooral leuk voor ratten, cavia’s en fretten, maar kan ook gebruikt worden voor chinchilla’s en degoes die netjes met stoffen materialen omgaan. Het huisje heeft een uitneembaar kussentje, waardoor je de ligplek makkelijker kunt schoonhouden.

In het kort

  • Zacht pluche slaaphuisje in vrolijke wortelstijl.
  • Afmetingen ca. 30 × 25 × 23 cm.
  • Knusse vorm voor rusten, slapen en beschut liggen.
  • Met uitneembaar kussentje.
  • Leuk voor ratten, cavia’s, fretten, chinchilla’s en degoes.
  • Voor fretten ook heel geschikt als zachte rustplek tijdens de uitloop.
  • Regelmatig controleren op slijtage, zoals bij alle stoffen producten.

Heerlijk zachte pluche om in weg te kruipen
Knus huisje voor rust, slaap en geborgenheid
Met uitneembaar kussentje
Ook heel leuk voor fretten die graag in zachte huisjes slapen
Vrolijk worteldesign als speels accent in het verblijf
Fijne keuze voor dieren die graag zacht en beschut liggen

Waarom kiezen voor het Pluche Wortel Huisje?

Een zachte slaapplek geeft veel dieren een fijne plek om tot rust te komen. Ratten kruipen graag in mandjes, huisjes en zachte verstopplekjes. Cavia’s zoeken vaak graag een beschutte hoek waar ze rustig kunnen liggen. Fretten houden van zachte slaapplaatsen waar ze zich helemaal in kunnen oprollen. Dit pluche wortelhuisje sluit daar mooi op aan: het is zacht, beschut en ruim genoeg om echt als comfortabele rustplek te gebruiken.

Het worteldesign maakt het huisje extra leuk in een caviahoek, rattenverblijf of frettenuitloop. De vorm is speels zonder druk te worden en past mooi bij baasjes die graag een vrolijk accent toevoegen aan de inrichting. Voor dieren zelf is vooral de zachte binnenkant belangrijk: ze kunnen erin liggen, even wegkruipen of het huisje gebruiken als vaste rustplek.

Het uitneembare kussentje is praktisch bij het schoonhouden. Je kunt het kussentje uit het huisje halen, uitschudden en reinigen volgens de aanwijzingen op het waslabel. Zo blijft de slaapplek prettiger in gebruik en kun je sneller zien of de stof nog netjes is.

Voor welke dieren is dit pluche huisje geschikt?

  • Dwergrat: geschikt als zachte rustplek wanneer de dwergrat qua formaat goed past en netjes met stof omgaat. Omdat dwergratten onderling in grootte kunnen verschillen, blijft de daadwerkelijke lichaamsgrootte leidend.
  • Rat: zeer geschikt als zacht slaaphuisje of extra rustplek. Ratten gebruiken pluche huisjes vaak graag om samen of alleen in te liggen.
  • Cavia: geschikt als knusse ligplek in het verblijf of de ren. Het huisje geeft beschutting en voelt zacht aan, wat veel cavia’s prettig vinden.
  • Fret: zeer geschikt als zacht slaaphuisje voor fretten die graag in pluche huisjes, tunnels en slaapzakken kruipen. Door de knusse vorm is dit huisje ook leuk tijdens de uitloop, als zachte plek om te rusten, spelen of zich even terug te trekken.
  • Chinchilla: qua formaat geschikt voor chinchilla’s die netjes met stoffen materialen omgaan. Chinchilla’s kunnen fanatieke knagers zijn, dus kijk goed naar het gedrag van je eigen dier.
  • Degoe: qua formaat geschikt voor degoes die niet actief aan stof en vulling knagen. Gebruik het huisje vooral als zachte rustplek en controleer regelmatig of het netjes blijft.

Voor muizen, dwerghamsters, hamsters en gerbils is pluche meestal minder logisch als vaste inrichting. Deze dieren zijn vaak meer gericht op graven, nestmateriaal verzamelen en knagen aan losse of zachte materialen. Voor hen zijn houten, keramische, kartonnen of natuurlijke schuilplekken meestal passender.

Waarom is dit huisje ook leuk voor fretten?

Fretten slapen graag zacht en beschut. Ze zoeken vaak zelf een holletje, dekentje, mandje of tunnel op waar ze zich helemaal in kunnen oprollen. Het Pluche Wortel Huisje geeft precies dat knusse gevoel: een zachte binnenkant, een beschutte vorm en genoeg ruimte om comfortabel te liggen.

Daarnaast is het huisje ook leuk buiten het vaste verblijf. Tijdens de uitloop kan het wortelhuisje dienen als zachte tussenstop, speelplek of rustplek. Sommige fretten slepen graag met zachte spullen of maken er hun eigen favoriete hoekje van. Juist daarom is het verstandig om het huisje regelmatig even te controleren, zodat het mooi en veilig in gebruik blijft.

Hoe gebruik je het huisje?

  • Plaats het huisje op een droge, vlakke plek in het verblijf, de ren of de uitloop.
  • Zorg dat de ingang goed bereikbaar blijft.
  • Gebruik het huisje als extra rustplek, niet als enige schuilplaats.
  • Voor fretten kan het huisje ook heel leuk zijn tijdens de uitloop.
  • Schud haren, bodembedekking en hooirestjes regelmatig uit.
  • Haal het kussentje eruit wanneer je het huisje wilt reinigen.
  • Controleer de naden, stof en vulling regelmatig op slijtage.

Bij cavia’s kun je het huisje bijvoorbeeld in een rustige hoek van het verblijf plaatsen, naast een hooihoek of onder een plateau. Bij ratten past het mooi als extra zachte ligplek op een stabiele verdieping of in een rustige hoek. Bij fretten is het huisje vooral fijn als zachte slaapplek of als knus holletje tijdens de uitloop.

Materiaal en onderhoud

Het Pluche Wortel Huisje is gemaakt van zachte pluche en heeft een uitneembaar kussentje. Pluche voelt comfortabel aan en maakt het huisje extra aantrekkelijk voor dieren die graag zacht liggen. Omdat stof en vulling bij intensief gebruik kunnen slijten, is regelmatig controleren belangrijk.

Verwijder vuil, haren en bodembedekking bij voorkeur regelmatig. Reinig het huisje volgens de aanwijzingen op het waslabel en laat het volledig drogen voordat je het terugplaatst. Een droge, schone ligplek blijft prettiger voor je dier en zorgt ervoor dat het huisje langer mooi blijft.

Goed om te weten

Dit huisje is zacht en comfortabel, maar niet knaagvast. Dat is normaal bij pluche producten. Gebruik het daarom vooral voor dieren die netjes met stoffen materialen omgaan en controleer regelmatig of er geen losse draden, gaten of beschadigingen ontstaan. Zie je duidelijke slijtage of komt er vulling vrij, haal het huisje dan uit het verblijf.

Voor chinchilla’s en degoes geldt dat de maat goed kan passen, maar dat het gedrag van het dier leidend blijft. Sommige dieren laten zachte materialen netjes met rust, terwijl andere dieren graag knagen, trekken of slopen. Door goed te kijken naar jouw dier kies je de toepassing die het beste past.

Handige shoplinks

Het Pluche Wortel Huisje 30 cm is een vrolijke en comfortabele keuze voor dieren die graag zacht en beschut liggen. Voor ratten, cavia’s en fretten is het een fijne extra rustplek, terwijl chinchilla’s en degoes er ook plezier van kunnen hebben wanneer ze netjes met stoffen materialen omgaan.

Specificaties
Afmetingen (ca): 30 x 25 x 23 cm
Openingen (ca): ø
Materiaal: Pluche
Open Bodem: Nee
Geschikt voor: Knaagdieren, Rat, Cavia, Chinchilla, Degoe | Fret
Bijzonderheden: -
Veiligheidsinformatie: Alleen onder toezicht aanbieden | Controleer regelmatig op slijtage
Pluche Wortel Huisje 30 cm voor ratten, cavia’s en fretten
Reviews
8 / 10
Rudi 19 December 2024

Het is een mooi huisje, goed. Goed van formaat voor cavia’s. Er zit een zacht kussentje is en dat is een probleem. Het was na een dag al. Nat van pies, waardoor ook de bodem van het huisje nat werd, Ik heb het kussentje vervangen door een passend plasmatje. Dat kan dagelijks vervangen. Door de vocht werende laag in de matjes wordt het huisje niet nat en hoeft minder gewassen. Zou mooi zijn dat bij passende plasmatjes geleverd worden i.p.v. het kussentje.

  • + Vormgeving
  • + Maat
  • + Liggen er graag in
  • + Makkelijk te reinigen
  • + Aanrader
  • - Wordt snel vies in combinatie met het bijgeleverde kussentje

We hebben verschillende koekies voor knaagdieren, maar we hebben ook cookies die de website verbeteren! Vindt u dat goed? Ja Nee Meer over cookies »