Holzplateau mit Treppe Leer 28 cm
- Zaterdag besteld, maandag in huis!
- Altijd 14 dagen bedenktijd
- Veilig en achteraf betalen
- Für 17 Uhr bestellt morgen zu Hause
DRD Knaagdierwinkel ® Holzplateau mit Treppe Leer 28 cm
Das DRD Knaagdierwinkel ® Holzplateau mit 28 cm Treppe ist ein praktisches Holzplateau für das Nagetiergehege. Das Plateau besteht aus unbehandeltem Holz und ist mit einer praktischen Treppe ausgestattet. Das Plateau eignet sich für kleine Nagetiere wie Mäuse, Hamster, Rennmäuse und Ratten.
Bei Verwendung einer höheren Schicht Bodendecker bietet die Plattform einen angenehm stabilen Platz zum Aufstellen einer Fressnapf- oder Wasserschale.
✔ Zusätzliche Bodenfläche
✔ Stabiler Platz zum Platzieren der Lebensmittel- und Wasserschale
✔ Unbehandeltes blankes Holz
Afmeting: | - |
Geschikt voor: | - |
Besonderheiten: | - |

ontzettend fijn ding om extra ruimte in de kooi te crëeren. mijn ratjes maken er super veel gebruik van en het ziet er leuk uit. zeker een aanrader als je meer klimmogenlijkheden zoekt!
Jammer genoeg geen voorgeboorden gaatjes in de pootjes waardoor het indraaien van de schoeven erg lastig ging. Daarnaast miste in nog een voorgeboord gat in het plateau, wel handig als ze dit voor het verzenden hadden gezien, nu maar zelf een gat erin proberen te boren
Super makkelijk in elkaar te zetten en de muisjes zijn er heel blij mee
Het is een superfijn en stevig plateau, ook erg mooi voor in een natuur thema mijn hamstertje vind het superfijn bedankt drd knaagwinkel!
super handig plateau, wij gebruiken het in het terrarium om het houten loopwiel van 28 cm op te zetten, en dat we onder het plateau vullen met zaagsel zodat dat graafruimte blijft. Het trappetje verliest daardoor zijn functie, maar kan horizontaal gelegd worden of eraf gehaald worden.
Stevig materiaal. Het enige wat j hoeft t doen is de poten erop monteren en dat is zo klaar omdat de poten van zachter hout is .daarnaast kun j de zijkant zelf beetje opleuken door hekjes erop t maken
Wel jammer dat je het zelf in elkaar moet zetten maar voor de rest een super leuk speeltje voor mijn hamsters zal het zeker aanraden
Mooi plateau past perfect in mijn kooi. Ik heb echter 2 minpunten.
1. Ik wist dat je hem zelf in elkaar moest schroeven, maar er zaten geen voorgeboorde gaten in de poten. (wel in het plateau zelf)
2. Ik dacht eigenlijk dat hij wit was, vind ik niet zo'n probleem voor tbh. (op het plaatje lijkt dat zo)
Voor de rest vindt ik het een goed product.